czwartek, 11 czerwca 2009

mp3 do ściągnięcia i posłuchania - Awakening 7 i Polonia Aktywna o wegańskim tygodniu, miłości i o obchodach 4 czerwca

Polonie aktywną możesz posłuchać w sotatniej godzinie programu

By zembedować lub zciągnąć program wejdź na :
http://www.archive.org/details/Awakening7AboutVeganLove

Awakening 7 i Polonia Aktywna o wegańskim tygodniu, miłości i o obchodach 4 czerwca

english below

Dzisiejszy Awakening głównie o wegańskim tygodniu, który odbywa się w Polsce (może na całym świecie też) od pierwszego do siódmego czerwca (Strony http://www.positi.blogspot.com też dołączają się do akcji.) Kolejnym głównym tematem jest miłość ( głównie według crimethink tym razem)

W "Poloni Aktywnej" po za tematami wymienionymi wyżej także o obchodach 4 czerwca w Krakowie gdzie W 20 rocznicę pierwszych "demokratycznych wyborów" odbędzie się demonstracja przeciwko polityce władz, oraz przeciwko kapitalizmowi. 
Po za tym jak zwykle ważne i pozytywne wiadomości,a na zakończenie kontynuacja książki "anarchia w obrazkach" o historii ruchu.


Jeśli chcesz przedstawić nam to co robisz(organizację,swój skłot, co Ci leży na sercu itp. )skontaktuj się, przyślij nam materiał(najlepiej audio)lub jeszcze lepiej umów się na skypa lub zadzwoń do studia. Do usłyszenia

Radio patapoe jest zarówno internetowe jak i w eterze. Normalne fale mają zasięg lokalny, a przez internet można nas słuchać na całym świecie. Jesteśmy radiem pirackim. Słuchają je głównie skłotersi, studenci, lecz także starsi ludzie , po których raczej bym się nie spodziewał. Ogólnie staramy się by było jak najbardziej zróżnicowane.

Z jedynych ograniczeń jakie mogę zauważyć to, to że nie puszczamy żadnej komercyjnej papki. Staramy się tworzyć alternatywę, a nie powielać stacje nastawione na zysk. Dlatego nie ma u nas żadnych reklam. Głównie przeważa muzyka eksperymentalna i elektroniczna, dużo jest reggae, dub, techno i punk. Po za tym audycje jakie miałyby małe szanse zaistnieć w komercyjnym radiu. Ja z Rabią gramy program "awakening" przez 3 godziny w tygodniu (patrz plakat po prawej stronie , pod linkami na stronach) w skład, którego wchodzi też "Polonia Aktywna"(czasami nawet do godziny). Gadamy non stop przez ponad trzy godziny o ważnych dla nas sprawach : skłoterskich , politycznych, wolnościowych, ekologicznych, duchowych, prawach ludzi , prawach zwierząt itp. Czasem zapraszamy gości z różnych społecznych organizacji, by udzielili nam wywiadu o tym co robią. W tle przeważnie leci jakiś anarcho punk z inteligentnym przekazem w innym języku niż rozmawiamy, by słowa się nie mieszały. Posłuchaj sam...

http://www.freeteam.nl/patapoe

lub jeśli mieszkasz w Amsterdamie 88.3 FM

stare programy dostępne też na
http://www.positi.blogspot.com

lub
http://www.ourmediaindymedia.blogspot.com

Zapraszamy też każdego kto ma coś do powiedzenia do naszego programu. Zarówno do angielsko holenderskiej części jak i polskiej. Skype rozwiązuje problem dużych odległości i rachunków za telefon.Wystarczy się umówić...

Jeśli chciał(a)byś usłyszeć więcej innych programów(ta opcja ma opisy po polsku) wejdź na :
http://positi.blogspot.com/search/label/radio%20awakening
Jeszcze więcej ?
http://www.archive.org/search.php?query=Awakening7
Przekaż tą informację dalej jak możesz !!! Wyzwól media

Today's Awakening mainly about vegan week and Love


Polish above

Today issue that's like usual agenda, then as main subject would be vegan week what is happening in Poland. Second main subject would LOVE(mainly by crimethink)  Then as usual we will also would try to fit some good news, DIY tips and positive things about squatting...In the background like usual some fresh in our collection international/political songs(mainly punk)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz