środa, 17 czerwca 2009

ALTERGODZINA o komercjalizacji edukacji- JUŻ ZA CHWILĘ !!!
ALTERGODZINA - audycja społecznie zaangażowana
W każdą środę o godz. 22:00 w Akademickim Radiu LUZ w Internecie (www.radioluz.pwr.wroc.pl) i we Wrocławiu na 91,6 FM.
W dzisiejszej audycji rozmawiać będziemy o planach Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Barbary Kudryckiej, wprowadzenia opłat za studiowanie na dodatkowych kierunkach studiów na uczelniach publicznych, a także o szerszych planach komercjalizacji szkolnictwa związanych zwłaszcza z tzw. Procesem Bolońskim.
Gośćmi Altergodziny będą:
- Grzegorz Ilnicki, student prawa Uniwersytetu Gdańskiego, Sekretarz Krajowy "Młodych Socjalistów"
- Witold Kieńć, student socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, działacz inicjatywy "Odzyskaj swoją edukację"
- Michał Syska, członek zespołu pisma "Krytyka Polityczna"

W dzisiejszej Altergodzinie usłyszycie też pierwszą część cyklu "Pogadanki ekonomiczne w docinkach" autorstwa Grzegorza Konata.

Ponadto, jak zawsze w Altergodzinie, przedstawiamy Alter-Serwis, czyli przegląd wydarzeń krajowych i międzynarodowych ostatniego tygodnia, widzianych z perspektywy ruchów społecznych krytycznych wobec polityki "głównego nurtu".

ALTERGODZINA to audycja tworzona przez alterglobalistki i alterglobalistów związanych z Wrocławską Grupą "Społeczeństwo Aktywne" i pismem społecznie zaangażowanym "Recykling Idei".
Słuchajcie nas w każdą środę o godz. 22:00 w działającym przy Politechnice Wrocławskiej Akademickim Radiu LUZ, we Wrocławiu na 91,6 FM oraz na całym świecie w Internecie (www.radioluz.pwr.wroc.pl).

Kontakt z redakcją:  altergodzina@radioluz.pwr.wroc.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz