piątek, 12 czerwca 2009

6 numer pisma "Fire to the Prisons"


Ukazał się 6 numer kwartalnika "Fire to the Prisons" (Ogień Więzieniom), na którego łamach po raz kolejny otrzymujemy sporą dawkę anarcho-insurekcjonistycznych tekstów. Do tego do relacje i kalendaria dotyczące różnego rodzaju akcji bezpośrednich na całym świecie wymierzonych w państwo i kapitał.

W niniejszym numerze teksty o strachu jako broni wymierzonej w tych, którzy odważają się przeciwstawić; akcjach przeciw NATO w Strasburgu i przeciw G20 w Londynie; O froncie wyzwolenia Ziemi i zwierząt z Meksyku; O Lovelle Mixon, który zabił 4 policjantów w Oakland po czym sam zginął + tekst "Solidarność z wszystkimi zabójcami gliniarzy"; O represjach w Oakland, które spotkały ludzi protestujących przeciw zamordowaniu przez policję Oscara Granta; o anarchistach homoseksualistach z grupy Bash Back; artykuł o wojnie społecznej.

Do tego najnowsze informacje o więźniach politycznych i ich sprawach. Następnie kalendarium więziennego oporu. Na koniec artykuł poświęcony pamięci Mauricio Moralesa, anarchisty z Chile, który zginął w wyniku eksplozji bomby, którą przewoził w plecaku.

Wcześniejsze numery: Wcześniejsze numery: numer 5; numer 4; numer 3;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz