środa, 11 sierpnia 2010

IV Obóz Federacji Anarchistycznej Już się zacżął. Przybywajcie !!!

IV Obóz Federacji Anarchistycznej

Zapraszamy wszystkich, uczestniczki i uczestników oraz sympatyków i sympatyczki Federacji Anarchistycznej, osoby stawiające pierwsze kroki w działalności anarchistycznej jak i kombatantów walk z kolejnymi systemami na czwarty oficjalny obóz Federacji Anarchistycznej.

Chcemy aby obóz stanowił miejsce wymiany oraz rozwoju aktywistycznych umiejętności i wiedzy przydatnej na co dzień (i nie tylko), ale także aby był miejsce integracji.

12-15 sierpnia - Rozpoczęcie i przygotowanie Obozu FA
Będzie trzeba przygotować zaplecze i wywieźć sprzęt na miejsce, dlatego prosimy o kontakt osoby, które 12 sierpnia mogły by przyjechać i wziąć czynny udział w pracach przygotowawczych. W tej sprawie kontakt z Yeti.
W tych dniach planowany jest także warsztat w ramach którego będzie budowany gliniany piec. Warsztat poprowadzi Żeton.

16-22 sierpnia – wykłady i dyskusje
W tym czasie planujemy serie wykładów, warsztatów i dyskusji. Osoby które chciały by zaprezentować wykład, przeprowadzić warsztaty lub w inny sposób przyczynić się do tworzenia obozu prosimy o kontakt.

23-25 sierpień
W tych dniach kończymy obóz. Tu również potrzebne są osoby zainteresowane pomocą w zwożeniu sprzętu i składaniu obozowiska. W tej sprawie, oraz w sprawie wykładów prosimy o kontakt z Jędrkiem.

Koszty obozowe to 20 zł wpisowego i 20 zł za jeden gorący posiłek dziennie w czasie trwania całego obozu. Płatne na miejscu.

Kontakt w sprawie przygotowania Obozu:
Yeti 880 557 334
Kontakt w sprawie przyjazdu:
Jędrek andrzejklis@wp.pl
Yeti 880 557 334

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt nie później niż do 9 sierpnia. Po tej dacie kontakt mailowy i telefoniczny może być utrudniony.

Kontakt w sprawie wykładów i składania obozowiska:
Jędrek 693 763 153

Niezbędny ekwipunek: namiot, śpiwór, karimata, miska metalowa lub menażka, sztućce (niezbędnik), kubek (nietłukący), papier toaletowy/chusteczki

Niektóre z planowanych wykładów:
1. "Działalność Rewolucyjnych Mścicielach w latach 1910-1912" - Seksa (Łódź)
2. "Handel żywym towarem w Afryce XXI w." - Lech LELE Przychodzki
3. "Bojkot Wyborów - glosować czy wybierać tzw. mniejsze zło? Czyli dlaczego anarchiści nie glosują i jak to na przestrzeni lat przedstawiało się w działaniach ruchu anarchistycznego w Polsce" - Michał Przyborowski
4. Problemy ochrony przyrody w Polsce - dlaczego na terenach cennych przyrodniczo nie powstają parki narodowe a w Puszczy Białowieskiej odbywają się polowania przy granicy z Parkiem Narodowym - Alina Kula (Pracownia na rzecz Wszystkich Istot)
5. Problem Elektrowni Atomowych w Polsce i próby oporu – Konrad (IAN)
6. "Krótka historia Frakcji Czerwonej Armii (RAF) i jej tło polityczne" - Rafał Błachnio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz