wtorek, 14 maja 2013

Rotterdam 29latek zastrzelony przez policje

veganarchist 10-04-2013 14:28
Kolejne morderstwo popelnione przez Holenderska policje.Po tym jak w listopadzie na stacji kolejowej w Hadze cywilny policjant zastrzelil 17 letniego Rischi C. , zeszlym tygodniu policjant postrzelil w noge osobe ktorej odmowiono przyznanie azylu w Utrechcie w Osrodku dla azylantow przyszla kolej na Rotterdam.
Patricia Hoefnagel (31) nie może uwierzyć, że jej narzeczony Mike (29) zginal po kłótni na temat swoich psów. Holender był zły na grzywnę i został zastrzelony przez policjanta. "Mike był bezbronny."

Według świadków, strzaly poprzedzila klotnia z dwiema kobietami ze "strazy miejskiej" ktore chcialy ukarac go mondatem za wyprowadzanie psa bez smyczy.

"Chcialy aby nasz pies Boefie pies byl na smycz. Który ma tylko trzy nogi i chodzi z trudem, "wyjaśnia Patricia.

Świadek Nick Post(27) nie wierzy w to co widzial. "To był tajny policjant, który krzyknął:" Policja, rzuć broń. Mike probowal odskoczyc i został natychmiast postrzelony kilka krotnie, mówi Post.

"Prawdopodobnie spanikowal, bo biegł. Strzał ostrzegawczy nie został oddany, policjant zstrzelił siedem razy z rzędu, jak broni automatycznej.Swiadkowie krzyczeli do policjanta, "Co ty, kurwa, robisz? !!!!!!!!!?

Niestety ta jaki i poprzednie mrderstwa dokonane przez holenderska policje obeszly sie bez echa w holenderskim spoleczenstwie...

indymedia.nl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz