piątek, 15 czerwca 2012

"Powodzięta" - pokaz-benefit

Fundacja Czarna Owca Pana Kota : http://www.czarnaowca.org
Fundacja Czarna Owca Pana Kota zaprasza 21 czerwca 2012 roku o godz. 18 do swojej siedziby (ul. Miodowa 41 lokal 14b, II półpiętro, wejście w galeryjkę ) na pokaz filmu „Powodzięta”.

Pokaz „Powodziąt” - dokumentu, zrealizowanego przez Fundację Czarna Owca Pana Kota, opowiadającego historię ewakuacji Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt podczas powodzi w Krakowie w maju 2010 roku - ma charakter wyjątkowy. Jest benefitem wspierającym leczenie 7-letniego kota Maćka, który znalazł się pod opieką Fundacji.


Maciek przyjechał z Zamościa, przez całe swoje życie mieszkał na rynku warzywnym w Zamościu. Niestety komuś się to nie podobało i postanowił otruć Maćka. Maciek jest bardzo osłabiony, zainfekowany przez świerzbowca, z infekcją dróg oddechowych, wyciekiem ropnym z nosa. Ma powiększony pęcherz i bolące, obrzęknięte nerki. Maciek ma wielokrotnie przekroczoną ilość mocznika w organizmie. Czeka go długa i kosztowna terapia, musi dostawać także specjalistyczną karmę nerkową. W Zamościu nikt nie był w stanie udzielić pomocy kotu, mimo wysiłków osoby opiekującej się Maćkiem. Obecnie kot znajduje się pod opieką Fundacji Czarna Owca Pana Kota.

Zapraszamy Was na pokaz filmu i do wsparcia kota Maćka, nie uratujemy go bez Waszej pomocy! Cały dochód z benefitu zostanie przeznaczony na leczenie Maćka!

Maciek ma ogromną wolę życia, dajmy mu szanse, nie zostawmy go samego w nieszczęściu!

Wstęp: 10 zł. Każdy widz otrzyma również płytkę z filmem „Powodzięta” podpisaną przez autorki filmu.

Film można również zamówić na stronie filmu: www.powodzieta.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz