poniedziałek, 28 października 2013

Wiwisekcja i Air France- KLMAir France- KLM przewozi co roku 10.000 małpy z Mauritius do laboratoriów w Europie i USA , aby tam je maltretować az do smierci.

Pomimo dobrej reputacji linie lotnicze Air France-KLM skrywa obrzydliwe tajemnice, o ktorych Air France- KLM nie chca aby dostaly się do publicznej wiadomości. Podczas lotów towarowych z Air France- KLM m.in. transportowane sa małpy w małych klatkach . Wszystkie te zwierzęta czeka ten sam los ,przerażające życie w ośrodku wiwisekcyjnym dla zwierząt, oraz śmierc.

Badania wykazały, że jeden na dziewięc małp z Mauritius umiera już podczas podróży do laboratorium. Niektóre z małp zostaly schwytane na wolnosci.

Air France- KLM jest jedynym dostawca lotniczym z Mauritius . Pod presja protestow działaczy Air Mauritius zrezygnowalo z transportow małp. Mauritius nie jest jedynym krajem , z ktorego Air France- KLM odlatuje , ale także eksportuje małpy z Karaibów i Chin.

Air France- KLM umożliwia i wspiera rozbudowe gospodarstw oraz eksport zwierzat ktore trzymane sa tam w strasznych warunkach.

Wiadomo , że zwierzęta są transportowane przez Air France -KLM Cargo regularnie . Bardzo duża część tych zwierząt jest wieziona w " Cargo Hotel Zwierząt KLM" na Amsterdamskim lotnisku Schiphol w Holandii gdzie następnie trafiaja do transportu zastępczego.

To podłe i barbarzyńskie handel małp i innych zwierząt nie moze miec miejsca w świecie, który powinien byc oparty na szacunku dla ludzi, zwierząt i natury. Razem możemy to powstrzymać.

Przyłącz się do naszej kampanii i niech twój głos będzie wsparciem dla tych bezbronnych zwierząt !


Kliknij tutaj, aby zobaczyc strony internetowej międzynarodowej kampanii


 http://www.airsouffrance.fr/en

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz